Єдиний в Полтаві навчальний центр, що надає професійне навчання у сфері шоу-бізнесу.
Наш центр дає дітям та дорослим прекрасну можливість розвиватися та удосконалювати свої творчі навички  на високому професійному рівні.
На базі продюсерського центру успішно функціонує школа-студія, де кращі фахівці в своїй області навчають дітей вокалу, хореографії, сценічної мови та психології.
Викладачі  PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» - тільки професіонали, дипломовані фахівці, Заслужені артисти України, лауреати українських, та мiжнародних премiй у різноманітних галузях мистецтва. З їх допомогою учні  можуть  з легкістю опанувати всі тонкощі професії артиста,  розвинути свої таланти до професійного рівня.
Велика кількість практичних занять допоможе кожній дитині стати впевненішою в собі і позбутися внутрішніх затисків.
На всіх етапах навчання  учні  PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» приймають  активну участь в Обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах. Крім того, діти приймають участь в зйомках теле-шоу, дитячих телевізійних проектах і концертах, організатором яких є PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR». Найкращим ми пропонуємо участь у таких проектах на тукраїнському телебаченні, як Х-фактор, Голос країни та інші. І тільки у нас діти побачать, що навчання і розвиток може бути не тільки цікавим, пізнавальним, а ще й дуже веселим.

Пройшовши навчання в 36 місяців, учасники отримують сертифікат про проходження певного   курсу. З найкращими вихованцями центр підписує угоду про співпрацю та продюсування.

PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» - це ім'я, яке говорить саме за себе. За пять років роботи ми досягли значних успіхів, наші вихованці не раз ставали фіналістами і переможцями престижних Міжнародних конкурсів та відомих Українських телевізійних шоу.  

Ми віримо, що кожна дитина – талановита від народження.

Наше завдання – розкрити цей талант і розвинути його.

PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» - це якість і професіоналізм, доведені часом! Приєднуйтесь до нас і будемо творити майбутнє наших дітей разом!

©2017 Music Star. All Rights Reserved.

Search